GiN SMS-Marketing

Gin 3-f+bg

GiN SMS-Marketing – це сервіс розсилання коротких повідомлень на мобільні телефони унікальної маркетингової програми GiN. Його було розроблено для збільшення кількості пацієнтів у медичних закладах. Він підійде навіть тим клінікам, де вже встановлено медичну інформаційну систему (МІС), але з певних причин в ній немає модуля відправлення смс-повідомлень.

 

Для розсилання повідомлень клієнтам потрібно лише:

1. Придбати модуль GiN SMS-Marketing з впровадженням за роздрібною ціною 3000 грн.

2. Зареєструвати власне ім’я (наприклад, MyClinic), від імені якого пацієнти будуть отримувати повідомлення на мобільний телефон.

3. Поповнити баланс на будь-яку суму. Вартість відправлення одного повідомлення за допомогою нашого програмного забезпечення – 30 копійок. (Ми радимо поповнювати баланс на 300 гривень щомісяця, щоб мати можливість відправляти 1000 смс-повідомлень на місяць.)

 

Якщо Ви не маєте власної МІС, але при цьому хочете вести облік пацієнтів, відправляти повідомлення і нагадування про візит чи диспансеризацію, то звертаємо Вашу увагу на безкоштовну програму “Vikisoft Здоровье Нации”, до якої так само підходить модуль GiN SMS-Marketing.

 

На сьогодні близько 100 наших клієнтів використовують сервіс смс-розсилки для роботи з власними базами пацієнтів. Запрошуємо і Вас!