Integration between ToothFairy and Google Calendar

ToothFairy is a software for dentists. There are many modules such as an organizer, patient’s cards, a director module, a storage etc. We have done an integration between ToothFairy and Google Calendar. It will help dentists because they will see patients that are going to visit them not only in ToothFairy, but also in Google Calendar. If there is a record in dantist’s organizer in ToothFairy he will see the same record in GoogleCalendar.

МІС nHealth отримала експертний висновок щодо технічного захисту інформації

Особливістю медичної інформаційної системи nHealth, є ідеологія максимальної турботи про пацієнта.

Турбота – це також і відповідальність перед пацієнтом за надійний захист його інформації, котра зберігається та оброблюється в МІС nHealth!

Ми з гордістю повідомляємо Вам, що сьогодні МІС nHealth отримала експертний висновок щодо технічного захисту інформації з рівнем гарантій коректності їх реалізації Г-2. Експертний висновок затверджений Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Стоматологія Ноженко

Починалося все ще з Зубної Феї Salus. Вже багато років продовжується співпраця в цьому чудовому проекті. Це перша клініка в Україні, яка пройшла акредитацію МОЗ з картками Зубної Феї. Я завжди наводжу приклад щоб пояснити як не просто впроваджувати 100% 7й етап. Але тут це вдалося. І в людей були сльози радості на очах. Зараз ми пишаємося досягненнями наших лекторів. Володимиру та Марині вдалося повноцінно запустити не тільки систему керування клінікою,