10.04.2013 admin

Про нас

R_200x200

             ТОВ «Роял Інтеграція» презентує медичну інформаційну систему «Здоров’я Нації (nHealth)», яка є повністю самостійним комплексним рішенням для управління усіма процесами функціювання клініки. Програмний продукт дуже вдало поєднує в собі роботу з даними, комфорт комунікацій, інформаційну підтримку лікарів, супровід фінансово-господарської діяльності, аналіз і прийняття рішень керівниками.

Переваги:

— Одночасно online та offline;

— МІС  веде весь об’єм обліково — звітної документації ЗОЗ;

— Для обміну с іншими медичними системами дані можуть бути імпортовані і експортовані в прийнятих  міжнародних стандартах HL7 та DICOM.

 

 ТОВ «Роял Інтеграція», як провайдер «еHealth», бере на себе всю комунікаційну роботу по:

  1. Перевірці коректності даних під час реєстрації в ЦК;
  2. Консультуванню щодо ЕЦП;
  3. Забезпеченню безпеки персоніфікованої інформації;
  4. Залученню максимальної кількості пацієнтів з подальшим укладанням декларацій під час приписної компанії;
  5. А також з фахової допомоги фармацевтам та керівникам аптечних мереж стосовно відповідної звітності по реімбурсації.

Також з 2021го року наша компанія стає офіційним дистриб’ютором 3д принтерів AnyCubic, оскільки до цього ми вже занурились у світ цифровізації разом з німецькою компанією OrangeDental, хімічним концерном DETAX, італійцями 3Diemme та французами BiotechDental. В цифровій стоматології ми, разом з тим, пропонуємо витратні матеріали від DentsplySirona та Edenta. Але останнім часом у зв’язку з розвитком українських малих виробничих бізнесів підвищеним попитом користуються саме FDM принтери цього виробника. До речі, модельний ряд якого постійно оновлюється, у зв’язку з чим ми підтримуємо в наявності асортимент запасних частин до старих та одразу останній моделей. Сервісний центр знаходиться в м. Полтава, але в Києві працює офіс, куди можна передати придбаний у нас або в наших партнерів принтер з можливістю взяти на підміну такий самий або схожий за характеристиками. Таким чином філософія компанії полягає у побудові стосунків з клієнтами на довгострокову перспективу, до речі в якій ми також плануємо запуск проєктів з біопринтерами інших виробників.