На початку співпраці, ми з’ясовуємо основні ваші потреби і робимо налаштування програми з їх урахуванням. У процесі навчання і впровадження програми в вашу практику, ми також робимо акценти на тих модулях, які в першу чергу допоможуть вирішити ваші першочергові завдання.

Блискавична техпідтримка по будь-яким питанням роботи програми. Все пояснимо, допоможемо, адаптуємо модулі під вас.

Безпека даних в хмарному сховищі. Ваші дані в хмарному сховищі на серверах, що мають атестати відповідності КСЗІ і ТЗІ.

«Хмарний файловий менеджер» + «Візіограф»  Дає можливість зберігати файли з підтримкою більшості поширених виробників і розробників програмного забезпечення VixWin, Progenyimaging, CSNimage, Planmeca Romexis, DBSWIN, Sopro Imaging, Soredex DIGORA, VaTech EasyDent, CygnusMedia, EVA ProImage, SIDEXIS, RSVhmaging, byzz Software, Owandy тa ін.

Також, не потребує надання додаткових прав працівникам клініки та встановлення програми.

  • Ведення архіву всіх документів компанії з можливістю прив’язки до кожного клієнта. Автоматичне заповнення медичної документації: 039, 043 та ін. – просто роздрукуйте і поставте підпис.
  • Заповнюйте прайс-лист, додайте позиції з нього в плани лікування і відвідування, отримуйте розрахунок вартості лікування.
  • Контролюйте оплати пацієнтів за відвідування, їх авансові платежі і борги.
  • Відзначайте різні стани зубів, імплантатів і конструкцій, характеризуйте стан тканин пародонта за розширеною парадонтологічною формулою, відстежуйте динаміку.

Інструменти бізнес-аналітики вже готові дати відповіді на питання:

Який коефіцієнт записів первинних пацієнтів?
Яка система знижок найкраще підходить з урахуванням вашої асортиментної матриці послуг?
Як оцінити рентабельність клініки за будь-який період?