Meddins – перший український виробник стоматологічних інструментів зі світовими стандартами якості.

Обирайте Українське! Meddins – перший український виробник стоматологічних інструментів зі світовими стандартами якості. Продукція виробляється на заводі STALEKS. Це підприємство повного циклу виробництва, де створення інструменту починається з підготовки сталевого круга і закінчується упаковкою готового продукту.Інноваційні продукти Meddins, прості у використанні, ефективні в роботі та безпечні для вас і ваших пацієнтів. Інструмент розробляється спільно з українськими фахівцями: практикуючими лікарями, експертами та лідерами галузі. Це дозволяє  розуміти потреби стоматологів і бути першими діагностиці і лікуванні.

Чому Meddins?    

Зручність. Робочі частини тонкі, але гострі, це забезпечує високу тактильну чутливість і контроль під час роботи.
    Стійкість до корозії. Хромонікелева нержавіюча сталь стійка до корозійного руйнування, що збільшує строк служби інструменту.
    Міцність. Інструменти із загартованого у декілька етапів сплаву не ламаються навіть при падінні на підлогу. Сталь залишається надзвичайно пружною та стійкою до будь-яких деформаційних впливів.
    Ідеальна гострота. Високолегована сталь мартенситного класу характеризується підвищеною твердістю, яка дозволяє інструменту довше залишатися гострим.

Виконуйте свою роботу краще з новими інструментами Meddins. Функціональний інструмент, що забезпечує лікарям зручність в роботі, а пацієнтам – комфортне лікування.

Купити тут: https://violadent.com/meddins-ua