Инструкция использования ПО "Зубная Фея"

Програма «Зубна Фея»
Програма «Зубна Фея» призначена для автоматизації робочого процесу стоматологічної клініки. В склад програми входять наступні модулі:
1. Довідники
1.1. Клініка
1.1.1. Загальні відомості про клініку
1.1.2. Кабінети та робочі місця
1.2. Амбулаторна картка
1.3. Конструктор (Курс лікування)
1.4. Прайс-лист послуг
2. Адміністратор
2.1. Кадри
2.1.1. Лікарі, асистенти та графіки роботи
2.1.2. Управління доступом
2.2. Органайзер завдань
2.2.1. Робочі кабінети лікарів та запис на прийом
2.3. Каса
2.3.1. Рахунки
2.3.2. Каса, боржники та кредитори
3. Пацієнти
3.1. Картки пацієнтів
3.2. Список первинних пацієнтів
4. АРМ Лікаря
4.1. Тест пацієнта
4.2. Карта Зубів
4.3. Амбулаторна картка
4.4. Файловий менеджер
4.5. Експорт карточки
5. Склад
5.1 Склад ліків
5.2. Склад лікаря
5.3. Документи
5.4. Довідник ліків
5.5. Довідник постачальників
Робота з програмою починається з подвійного клацання мишкою на ярлику «Зубна Фея» на робочому столі.
В самій програмі робота розпочинається з модуля «Довідники» – «Клініка» – «Загальні відомості про клініку».
1. Довідники
1.1. Клініка
1.1.1. Загальні відомості про клініку

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після заповнення потрібної інформації потрібно натиснути кнопку «Зберегти» і перейти на вкладку «Кабінети та робочі місця».
1.1.2. Кабінети та робочі місця
При створенні нового кабінету слід натиснути праву кнопку миші, в контекстному мені, що з’явилося натискаємо «Додати новий кабінет».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Для того щоб редагувати чи видалити дані необхідно правою кнопкою миші натиснути на потрібний кабінет, в контекстному меню що з’явилося обрати пункт меню «Редагувати інформацію про кабінет» чи «Видалити кабінет».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Аналогічно заповняємо опис робочого місця
Після завершення роботи з робочим місцем слід перейти на вкладку «Амбулаторна картка»
1.2. Амбулаторна картка
Цей розділ дає можливість заповнити довідники, що необхідні для модуля «Амбулаторна картка», а саме: «Довідник гігієни» та «Довідник прикусів»
«Довідник гігієни» – призначений для внесення даних по всім видам запису, які можуть бути добавлені в «Амбулаторну картку»
«Довідник прикусів» – призначений для внесення даних по всім видам запису, які можуть бути добавлені в «Амбулаторну картку», що стосується прикусів

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.3. Конструктор (Курс лікування)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розділ «Конструктор (Курс лікування)» включає в себе протоколи та шаблони лікування. В «Протоколах» вказуємо назву захворювання та різновиди захворювання зубів. «Шаблони лікування» – методи лікування та процедури, які необхідно зробити для лікування пацієнта. В кожному «Шаблоні лікування» є «Анамнез», «Статус», «Рекомендації» та «Текст протоколу».
В програмі є можливість додавати чи видаляти протоколи та шаблони лікування.
Щоб створити «Протокол лікування» потрібно лівою кнопкою миші натиснути на кнопку «+», яка знаходиться в верхній частині екрану над написом «Назва протоколу».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щоб додати «Шаблон лікування» заходимо в потрібний «Протокол лікування» натиснувши одноразово ліву кнопку миші. Після натискання з’являються «Шаблони лікування», що містяться в протоколі і натискаємо кнопку «+», Одразу з’являється «Новий шаблон лікування», в якому в першу чергу потрібно вказати назву, потім натиснути в правій нижній частині екрану «+», зі списку процедур, що з’явився обрати потрібну процедуру. Після цього натиснути і не відпускаючи ліву кнопку миші на процедурі перетягнути її до шаблону лікування.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього натискаємо кнопку «Зберегти». Після закінчення роботи в «Конструктор (Курс лікування)» слід перейти до «Прайс – листа послуг».
1.4. Прайс-лист послуг
В «Прайс – лист послуг» бачимо розділи стоматології. Біля кожного з розділу є маленька стрілочка в вигляді трикутника, натиснувши на яку з’являються процедури лікування, шифр, УОП, тривалість, вартість і витрати.
Можна переміщувати процедури в довільному порядку тобто вверх-вниз, або з папки в папку
Якщо Вам необхідно змінити інформацію в певній процедурі то лівою кнопкою миші натискаєте на процедурі і потім натиснувши праву кнопку миші з’явиться контекстне меню в якому потрібно обрати «Редагувати розділ або позицію прайс-листа» або «Видалити розділ або позицію прайс-листа».

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Саме з «Прайс-листа» беруться ціни в подальшому лікуванні пацієнта. При бажанні можна його роздрукувати натиснувши кнопку «Друк».
2. Адміністратор
2.1. Кадри
2.1.1. Лікарі, асистенти та графіки роботи
Роботу в модулі «Адміністратор» саме краще розпочинати з вкладки «Кадри».
Почнемо з заповнення карток лікарів. Заходимо на вкладку «Кадри» де ми бачимо вкладку «Лікарі» та «Асистенти», обираємо вкладку «Лікарі». Тут для заповнення «Картки лікаря» потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, стать, номер телефону, управління графіками та заробітною платою.
Для створення «Картки лікаря» необхідно викликати контекстне меню клацнувши на вільному полі правою кнопкою миші. Обрати «Створити картку лікаря» і заповнити інформацію.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Якщо Вам необхідно відредагувати «Картку лікаря», то потрібно стати мишкою на потрібному лікареві і викликати контекстне меню правою кнопкою миші та обрати: «Редагувати картку лікаря» чи при необхідності «Видалити картку лікаря».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього переходимо на «Управління графіками»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
При відкритті «Управління графіками» ліворуч знаходиться календар, в якому ми відмічаємо робочі і вихідні дні, праворуч – створюємо новий графік роботи. Натискаємо кнопку «Створити новий графік», вказуємо назву графіка, початок і кінець дії графіка (тобто в дії графіка потрібно вказати число з якого по яке буде діяти даний графік роботи), натискаємо кнопку «Додати», вказуємо «назву правила» і вказуємо на які дні (вихідні чи робочі). Після цього натискаємо на клавіатурі кнопку «Ctrl» та не відпускаючи її лівою кнопкою миші виділяємо всі робочі чи вихідні дні, потім натискаємо кнопку «Підтвердити»

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього переходимо на «Управління заробітною платою». Вказуємо відсотки за проведення робіт з пацієнтами і зберігаємо

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
По такій же схемі потрібно заповнити і «Картки асистентів». Після розгляду лікарів, асистентів та їх графіку роботи переходимо до розгляду «Управління доступом».
2.1.2. Управління доступом
«Управління доступом» потрібно для того, щоб у кожного лікаря був свій логін та пароль, під яким він буде заходити в програму.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тут потрібно вказати логін, пароль, поставити галочку яка підтверджує дані та зберегти. Після розгляду «Управління доступом» потрібно розглянути «Органайзер завдань».
2.2. Органайзер завдань
2.2.1. Робочі кабінети лікарів та запис на прийом
Відкриваючи «Органайзер завдань» в першу чергу ми бачимо робочі кабінети лікарів та дату запису на прийом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Саме тут потрібно проводити Адміністратору запис на прийом пацієнтів. За допомогою лівої кнопки миші виділяємо час, на який потрібно призначити пацієнта на прийом до лікаря, одразу з’являється запис.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Якщо пацієнт прийшов вперше то потрібно натиснути на кнопку «Первинній прийом». При натисканні одразу з’являється поле для заповнення основних відомостей про пацієнта, обираємо лікаря до якого призначаємо на прийом і натискаємо кнопку «Зберегти»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Якщо пацієнт уже лікується в вашій клініці то в полі «Пацієнт» натиснувши на маленький трикутник то з’явиться перелік пацієнтів в якому Вам потрібно буде обрати потрібного пацієнта, після цього вказати лікаря і натиснути кнопку «Зберегти». При наведенні мишкою на запис одразу можна відмітити прийшов пацієнт на прийом та чи йому телефонували

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після розгляду «Органайзер завдань» слід перейти до вкладки «Каса»
2.3. Каса
Тільки тоді коли провели лікування пацієнта можемо працювати з функцією «Каса»
2.3.1. Рахунки
Якщо пацієнт пройшов курс лікування, лікар провів всі необхідні процедури то створюємо рахунок. Для цього потрібно натиснути кнопку «Створити рахунок»

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тут ми бачимо знижку пацієнта, можемо її змінити. Також бачимо чи поширюється знижка на кожну з процедур, який рахунок, рекомендована сума до сплати та яка сума оплачена, після цього натискаємо кнопку «Зберегти». Одразу після зберігання з’являється «Прибутковий касовий ордер», якщо вам необхідно його роздрукувати то потрібно натиснути кнопку «Друкувати».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після розгляду вкладки «Рахунки» слід перейти до розгляду вкладки «Каса», «Боржники» та «Кредитори».
2.3.2. Каса, боржники та кредитори
Під час розгляду вкладки «Каса» ми бачимо всі кошти, що сплатили пацієнти. В «Касі» ми можемо також «Додати кошти від пацієнта», «Додати гроші в касу» чи вилучити кошти «Інкасація».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Додати гроші від пацієнта» – в тому випадку коли пацієнт наприклад за лікування був винен в клініку певні кошти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вказуємо пацієнта, додаємо коментар і суму яку сплачує. Після цього натискаємо кнопку «ОК», яка означає зберегти.
«Додати гроші в касу» – внести кошти в касу в тому випадку, якщо наприклад директор поклав до каси певні кошти, на які потрібно купити наприклад медпрепарати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаємо коментар, суму і зберігаємо.
«Інксація» – вилучення директором коштів з каси

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Також вказуємо коментар, суму та зберігаємо.
Після розгляду вкладки «Каса» переходимо до розгляду вкладки «Боржники». Саме тут ми бачимо кошти, які винні пацієнти за лікування.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
В «Боржниках» ми теж можемо внести кошти від пацієнта натиснувши кнопку «Внести кошти». Після розгляду вкладки «Боржники» переходимо на вкладку «Кредитори».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Кредитори» – пацієнти, які за лікування сплатили більше чим потрібно коштів, і мають право в будь яку хвилину прийти і забрати зайві кошти за лікування, або лікуватися за них.
Після розгляду всіх функцій, що виконує модуль «Адміністратор» потрібно перейти в меню «Пацієнти» для подальшого ознайомлення з програмою
3. Пацієнти
3.1. Картки пацієнтів

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
В першу чергу для перегляду картки окремого пацієнта потрібно клацнути на пацієнті зі списку два рази лівою кнопкою миші, якщо в картці не заповнені певні дані то заповнити.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Також тут зберігається історія відвідувань, лікар у якого пацієнт був на прийомі, дата створення, та чи повернена картка пацієнта в клініку, якщо повернена то в правій частині стоїть галочка. Якщо велика кількість пацієнтів клініки, то в верхній частині екрану є алфавіт, через який швидко можна знайти потрібного вам пацієнта. Звідси також можна проводити і курс лікування. Якщо клацнути лівою кнопкою миші один раз на потрібному пацієнті то праворуч з’явиться додаткова панель, за допомогою якої можна провести лікування

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Докладно «курс лікування» розглянемо в модулі «АРМ Лікаря». Після розгляду «Картки пацієнтів» переходимо на вкладку «Список первинних пацієнтів».
3.2. Список первинних пацієнтів
У вкладці «Список первинних пацієнтів» знаходяться пацієнти, які пришли до клініки вперше. Щоб створити картку пацієнта потрібно обрати потрібного пацієнта і клацнути два рази лівою кнопкою миші по записі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього з’являється «Картка пацієнта», в ній потрібно заповнити всі дані про пацієнта і натиснути кнопку «Зберегти». Після того як створили і зберегли медичну картку пацієнта вона автоматично переходить зі «Списку первинних пацієнтів» до «Картки пацієнтів». Після цього ми закінчили розгляд меню «Пацієнти» і переходимо до розгляду модуля «АРМ Лікаря».
4. АРМ Лікаря
«АРМ Лікаря» – безпосередньо робоче місце лікаря, в якому фіксується запис пацієнтів на прийом. В меню заходимо на «АРМ Лікаря», вводимо потрібний логін і пароль, натискаємо кнопку «Увійти». При вході ми бачимо що є запис на прийом, обираємо запис на прийом з потрібним пацієнтом і натискаємо лівою кнопкою миші на запис, одразу в правій частині екрану з’являється додаткова панель.
Якщо пацієнт прийшов вперше, то після натискання на запис праворуч на екрані з’явиться спочатку лише кнопка «Створити картку»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після того як лікар заповнить і збереже картку з’явиться необхідна додаткова панель.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.1. Тест пацієнта
Для того щоб відкрити «Тест пацієнта» слід лівою кнопкою миші натиснути на кнопку «Тест пацієнта». Після натискання з’явиться «Тестування з переліком питань» на які пацієнт повинен відповісти

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ви маєте можливість заповнити «Тест пацієнта» як в електронному так і роздрукувати, щоб пацієнт відповів на запитання а потім внести відповіді в програму. Щоб роздрукувати «Тест пацієнта» потрібно натиснути на кнопку «Друкувати». Далі слід розглянути «Карту зубів»
4.2. Карта Зубів
Щоб відкрити «Карту зубів» потрібно клацнути на ній лівою кнопкою миші, одразу перед нами з’являється «Карта зубів»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тут ми можемо вказати дані обстеження зубів, яке провели в пацієнта. При натисканні на різні ділянки зуба з’являється також і різні діагнози, якщо натиснути на ясна то з’являться діагнози ті, які пов’язані безпосередньо з лікуванням ясен; якщо на корінь зуба, то діагнози пов’язані з лікування кореня зубів; а якщо на зубі, то діагнози які пов’язані з лікуванням зуба.
Після того як провели обстеження потрібно на «Карті зубів» вказати зуб, в якому виявлено недолік.
Для цього необхідно знайти потрібний зуб, лівою кнопкою миші клацнути на зуб, після цього з’являється перелік діагнозів, обираєте потрібне і потрібно клацнути на ньому один раз лівою кнопкою миші. Після цього на зубі позначається вказаний діагноз
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Потім обираємо лікаря та якщо потрібно асистента, після цього натискаємо кнопку «Зберегти нове обстеження».
Після збереження обстеження потрібно натиснути кнопку «Уточнити діагноз», де нам потрібно для кожного зуба вказати протокол і шаблон лікування.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Автоматично в програмі після вибору протоколу та шаблону підсумовується вартість лікування кожного зуба. Після цього натискаємо на кнопку «Зберегти все» і закриваємо.
Також з «Карти зубів» можна проводити і лікування. Натискаємо на кнопку «Курс лікування» і бачимо що кілька зубів не вилікувані. Натискаємо лівою кнопкою миші на зубі, з’являються процедури які потрібно зробити лікареві для лікування зуба. Якщо лікар зробив всі процедури то праворуч потрібно лівою кнопкою миші натиснути на кнопці де позначена галочка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього зберігаємо і бачимо, що один зуб уже вилікуваний, тепер те ж саме потрібно зробити і з іншими зубами. Після цього виходимо з «Карти зубів» і переходимо до «Амбулаторної картки».
4.3. Амбулаторна картка
Для того щоб відкрити розділ «Амбулаторна картка» потрібно в правій частині вікна натиснути кнопку «Амбулаторна картка». Потім для заповнення поля прикус необхідно в довіднику прикусів знайти потрібний прикус, виділити його лівою кнопкою миші та натиснути на кнопку [«]. Запис з довідника з’являється в полі «Прикус». Також при бажанню в це поле, та у всі інші подібні поля, за допомогою клавіатури, можна внести будь який зміст, який лікар вважає необхідним.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поле «Стан гігієни порожнини рота……»заповнюється з меню «Довідника гігієни ротової порожнини», також додаються індекси ГІ та РМА (необхідно обрати потрібне значення індексу і натиснути кнопку [»], яка знаходиться внизу переліків індексів).
Колір за шкалою ВІТА обирається із таблиці «Шкала ВІТА» і за допомогою кнопки [«] додаємо в потрібне поле.
Для заповнення даних навчання навикам гігієни порожнини рота необхідно в поле «Дата навчання» обрати відповідну дату, а в поле «Лікар» відповідного лікаря.
Дані контролю гігієни порожнини рота заповнюються пізніше при наступних відвідуваннях пацієнта, для цього необхідно натиснути кнопку «Додати», в вікні що з’явилося в полі «дата» обрати відповідну дату та в полі «Лікар» обрати відповідного лікаря. Після закінчення роботи з розділом «Амбулаторна картка» потрібно натиснути кнопку «Зберегти».
4.4. Файловий менеджер
«Файловий менеджер» потрібний в першу чергу для того, щоб прикріплювати знімки до картки пацієнта, редагувати знімки, додавати їм яскравості та насиченості. Щоб відкрити «Файловий менеджер» потрібно натиснути на ньому лівою кнопкою миші. За допомогою «Файлового менеджера» можемо прикріпити знімки до картки пацієнта.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щоб прикріпити знімок потрібно лівою кнопкою миші натиснути на кнопку «Імпорт» і обрати папку з якої ви бажаєте імпортувати знімок. Після того як імпортували знімок відкриваємо його і редагуємо.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після розгляду вкладки «Файловий менеджер» необхідно розглянути вкладку «Експорт картки»
4.5. Експорт карточки
Для відкриття вкладки потрібно натиснути на кнопку «Експорт картки» лівою кнопкою миші, після цього ми бачимо медичну картку пацієнта. Її можна роздрукувати а також експортувати на комп’ютер. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Друк», яка знаходиться в лівій верхній частині вікна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Для того, щоб експортувати картку на комп’ютер потрібно в лівій верхній частині вікна натиснути кнопку «Зберегти». Одразу з’явилося контекстне меню «Параметри експорту».
Слід вказати необхідні дані і натиснути кнопку «ОК», після цього обираєте куди саме зберегти на комп’ютер та зберігаєте.
Щоб вийти з меню «Експорт картки» потрібно натиснути кнопку «Вихід», що знаходиться в верхній частині екрану.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після розгляду модуля «АРМ Лікаря» потрібно перейти до ознайомлення з модулем «Склад».
5. Склад
5.1 Склад ліків
Спершу потрібно зайти в меню «Склад», потім «Склад ліків», тут ми бачимо «Внутрішнє переміщення» та «Зовнішнє переміщення».
«Зовнішнє переміщення» – від постачальників надходять матеріали на склад клініки.
Натискаємо на «Зовнішнє переміщення» лівою кнопкою миші, одразу бачимо накладні і кнопка (+) біля них, натискаємо її, вказуємо постачальників, під назвою натискаємо правою кнопкою миші і з’являється кнопка «Додати», натискаємо її, після цього з’являється «Довідник матеріалів/ліків».

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Біля кожної з назв є зелена стрілка, натискаємо її і з’являються матеріали, їх можна додати до накладної клацнувши два рази лівою кнопкою миші на потрібному матеріалі. Після того як вказали матеріали, що поступили на склад закриваємо «Довідник матеріалів/ліків». Тепер уже в накладну вказуємо кількість і ціну, та натискаємо кнопку «Провести» та підтверджуємо проведення.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щоб закрити додаткове меню «Зовнішні переміщення» натискаємо на назві «Зовнішнє переміщення» лівою кнопкою миші.
«Внутрішнє переміщення» – зі складу клініки лікар отримав на лікування пацієнтів певні матеріали. Щоб відкрити «Внутрішнє переміщення», потрібно лівою кнопкою миші натиснути на назві «Внутрішнє переміщення».
Тут обираємо лікаря, потім натискаємо на потрібний матеріал лівою кнопкою миші і не відпускаючи її перетягуємо у вільне поле «Внутрішнього переміщення», після цього з’являється контекстне меню «Список матеріалів/ліків для переміщення» в нього вказуємо скільки потрібно матеріалу і натискаємо кнопку «Підтвердити».

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після цього натискаємо на кнопку «Зформувати накладні»,потім кнопку «Провести» і підтверджуємо проведення. При бажанні накладну можна роздрукувати натиснувши кнопку «Друкувати всі». Після цього виходимо та переходимо до вкладки «Склад лікаря».
5.2. Склад лікаря
В даній програмі можемо побачити які матеріали та в якій кількості знаходяться у кожного лікаря. Для цього нам потрібно перейти на вкладку «Склад лікаря», спочатку потрібно обрати лікаря, одразу можемо побачити ліки, що знаходяться у його розпорядженні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тепер слід розглянути вкладку «Документи»
5.3. Документи
Щоб контролювати на складі ліки, які потрапили на склад клініки та ліки, які знаходяться у кожного з лікарів потрібно зайти на вкладку «Документи».
Зараз бачимо звіти, якщо натиснути на зелену стрілку то з’являється додаткова інформація, за допомогою якої можемо дізнатися які ліки потрапили на склад від постачальників, скільки ліків та в якій кількості знаходяться в лікарів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5.4. Довідник ліків
Щоб дізнатися які матеріали є на складі клініки потрібно перейти на вкладку «Довідник ліків», одразу бачимо назви груп ліків, натиснувши на зелену стрілку біля окремої групи бачимо матеріали, які знаходяться в цій групі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5.5. Довідник постачальників
Для того, щоб проглянути постачальників, відредагувати їхні дані або видалити зі списку переходимо на вкладку «Довідник постачальників». Для того щоб додати нового постачальника, потрібно на полі для введення натиснути правою кнопкою миші, з’явиться контекстне меню в якому обираємо «Додати постачальника», після цього вводимо дані та натискаємо кнопку «Підтвердити».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Якщо потрібно відредагувати дані про постачальника потрібно лівою кнопкою миші виділити потрібного постачальника, після цього правою кнопкою миші викликати контекстне меню і обрати «Редагувати», ввести інформацію та натиснути кнопку «Підтвердити». Для того, щоб видалити дані про постачальника потрібно лівою кнопкою миші виділити потрібного постачальника, після цього правою кнопкою миші викликати контекстне меню і обрати «Видалити», та натиснути кнопку «Підтвердити».