КОНЦЕПТУАЛЬНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ ІІ

Науково-практичний семінар

КОНЦЕПТУАЛЬНА ПАРОДОНТОЛОГІЯ

II

22 листопада 2014 р. м. Полтава

Програма семінару:

10:00-11:30 – Петрушанко Т.О.

"Основи успішного лікування пародонтологічних пацієнтів".

11:30-12:00 – Перерва на чай /каву.

12:00-14:00 – Солонько М. Ю.

"Визначення показів до хірургічного пародонтологічного лікування. Системний підхід та огляд методик".

14:00-14:30 – Перерва на обід.

14:30-16:00 – Дубнов А.В.

"Поняття естетики обличчя".

16:00-16:45 – Відповіді на запитання, дискусія і клінічні кейси від лікарів OPL.

16:45 – 17:00 Призи та подарунки.

Для регистрации заполните форму:

[SUGAR-FORM]

Приєднуйтесь до зустрічі на 

invite-them-all

 

Петрушанко Тетяна Олексіївна

zavkafДоктор медичних наук, професор, завідуюча кафедрою терапевтичної стоматології  Вищого державного навчального закладу України  "Українська медична стоматологічна академія" (м.Полтава),  голова Полтавського відділення Асоціації лікарів-пародонтологів України, голова ради з питань профілактики захворювань пародонту Асоціації лікарів-пародонтологів України.

Автор понад 290 друкованих праць, з них 160 наукових статей, співавтор двох підручників з терапевтичної стоматології, монографії  "Стрес і пародонт", 18 навчальних посібників, програми з терапевтичної стоматології для студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації.  Має 31 патент на винахід, 4 авторських права на твір, 6 посвідчень на рацпропозиції, 6 інформаційних листів, 6 нововведень в практичну охорону здоров'я.

Науковий напрямок – вивчення факторів ризику, механізмів розвитку, діагностики, лікування і профілактики захворювань пародонту, слизової оболонки порожнини рота, обґрунтування біомеханічного підходу в стоматології до реставрації зубів і їх шинуванні при рухливості.

Петрушанко Тетяна Олексіївна закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Полтавського державного медичного стоматологічного інституту в 1986 році, була Ленінським стипендіатом. З 1986 по 1988 роки навчалася в клінічній ординатурі, а з 1988 року по 1992 рік – в очній аспірантурі при кафедрі терапевтичної стоматології  ПДМСІ. У 1992 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Адаптація тканин пародонта до стрессорних впливів (клініко-експериментальне дослідження)", а в 2001 році – докторську дисертацію на тему "Інтегральний індивідуальний підхід у профілактиці захворювань пародонту".

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Терапевтична стоматологія". Пройшла стажування з стоматології в провідних стоматологічних центрах Німеччини, Австрії. Активно веде прийом хворих з усіма видами стоматологічної патології, як на базі Полтавської обласної стоматологічної поліклініки, так і на базі низки стаціонарних відділень Полтавської обласної клінічної лікарні та приватних стоматологічних клінік м. Полтави.

Тема лекції:
Основи успішного лікування пародонтологічних пацієнтів.

 

Солонько Мирослав Юрійович

035_4821-204x300В 2006 році закінчив з відзнакою Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
2008 р. – ступінь магістра медицини на кафедрі хірургічної стоматології ЛНМУ.
З 2009 року – асистент кафедри ортопедичної стоматології ЛНМУ.
В 2009 р. отримав диплом інструктора імплантологічного учбового центру IFZI (Нюрнберг, Німеччина).
В 2012-2013 проходив стажування за програмою ITI Scholarship в Університеті Гонконгу. Член ITI, Асоціації Імплантологів України.
Практикуючий хірург-пародонтолог, імплантолог Центру стоматологічної імплантації
та протезування “ММ” (м.Львів). Лектор навчальних центрів “Максимус”, “Школа практичної пародонтології”.

Тема лекції:
“Визначення показів до хірургічного пародонтологічного лікування.
Системний підхід та огляд методик”
.

В лекції буде представлено системний підхід до визначення показів до хірургічного пародонтологічного лікування, базуючись на принципах доказової медицини. Буде подано огляд методик на прикладі клінічних випадків, зокрема, клаптевих операцій, регенеративної пародонтальної хірургії, закриття ясенних рецесій, резективних хірургічних втручань та ін.

Дубнов Артем Васильович

Dubnov Лікар – щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, доктор наук з медицини, запрошений професор Міжнародного Університету Каталонії, Член асоціації імплантологів України, Член асоціації Краніо-максило-фаціальних хірургів України, Член International Congress of Oral Implantology, Член International Team of Implantology Член Німецької асоціації імплантологів ITI Fellow, International Team of Implantalogy study club member.

У 2010 році закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. Академіка О.О. Богомольця.

2010-2012 рр. – інтернатура з хірургічної стоматології на базі Національної Академії післядипломної освіти лікарів ім. П. Шупика, м. Київ.

2008-2009 рр. – стажування у Королівському Шпиталі (Royal Rigs Hospital) м. Копенгаген, Данія.

2009 р. – стажування в Університетській клініці м. Кошице, Словаччина.

2013 р. – стажування та магістерська програма з ортогнатичної хірургії у щелепно-лицевому відділенні медичного центру «Текнон» (м. Барселона, Іспанія) та у Міжнародному Університеті Каталонії (м. Барселона, Іспанія).

З 2013 р. – запрошений професор у Міжнародному Університеті Каталонії (м. Барселона, Іспанія)
Основна сфера наукових та професійно-практичних інтересів – ортогнатична хірургія  та пластична хірургія обличчя.

З 2008 року працює в клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Учасник міжнародних конференцій та симпозіумів у Німеччині, Швейцарії, Італії, Литві, Росії та Україні. Лектор за спеціалізацією «Імплантологія». Лікар-консультант компанії Straumann (Швейцарія). Директор International Team of Implantology Study Club Kiev.

У вільний час захоплюється сноубордом.

Тема лекції:
"Поняття естетики обличчя".