Політика конфіденційності та умови викоритання даних в ПЗ Зубна Фея

Дякуємо вам за роботу з програмним забезпеченням «Зубна Фея» (надалі Програма). Сподіваємося, Вам подобається дізнаватися більше про наш програмний продукт.

Програма "Зубна Фея" – це багатофункціональний і багатокористувацький комплекс, за допомогою якого Ви зможете без особливих зусиль вести всі бізнес-процеси в стоматологічній клініці. 

Програма розроблена з точки зору клієнта, легка і проста у використанні. Її функціонал забезпечить всім відділам клініки повний контроль і досконале управління всіма справами і завданнями.

 

Дані, які ми зберігаємо

Всі персональні дані, надані користувачами для роботи з нашим ПЗ, ретельно зберігаються на наших серверах, і стороннім особам чи організаціям для будь-якої мети не надаються. Дані, котрі ми зберігаємо: Ваша поштова скринька, Ваш логін та Ваш пароль в хеш-вигляді.

 

Для яких цілей в ПЗ Зубна Фея використовуються дані

Програма накопичує та оброблює дані з метою  провадження діяльності стоматологічної клініки, а також послуг, описаних нижче:

  • Оновлення, захист і усунення неполадок, а також надання підтримки.
  • Персоналізація нашого продукту під клієнта та надання рекомендацій щодо роботи програми.
  • Інтеграція з Google-сервісами (календар).
     

Інтеграція з Google-календарем

Інтеграція Google календарем покликана  створити можливість кращої комунікації та ведення бізнес-процесів у стоматологічній клініці. Заплановані зустрічі та заходи у нашій програмі, після синхронізації із нашим гугл проектом "Зубна фея", будуть доступні онлайн з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету, у гугл календарі облікового запису клініки чи адміністратора, що впроваджував інтеграцію.

Синхронізація планування подій та зустрічей однобічна: відбувається тільки з Програми в календар. Тому дані, котрі вводить користувач з Google Calendar, ніяким чином не фіксуються нашою програмою.

Єдині користувацькі дані, що зберігаються у Програмі при впровадженні і використанні інтеграції з гугл календарем, – це адреса електронної пошти поточної клініки чи особи, що вказується під час інтеграції, і унікальний визначник самого календаря для синхронізації подій планувальника.

 

 

Зміна Політики обробки даних. Чинне законодавство

ТОВ «Роял Інтеграція» має право вносити зміни в справжню Політику обробки даних, що циркулюють в ПЗ «Зубна Фея». При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її опублікування на сайті royal.co.ua, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики. Чинна редакція завжди знаходиться і доступна на сторінці сайту royal.co.ua за адресою royal.co.ua/politika-konfidencijnosti-ta-umovi-vikoritannya-danix-v-pz-zubna-feya/.

 

 

Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

Всі пропозиції або питання з приводу даної Політики надсилайте на електронну адресу: info@vikisoft.kiev.ua.