-50% на RealGuide для партнерів та сабдилерів

RealGuide – це універсальна система при роботі в хірургії та імплантології. Разом з програмою вашіклієнти отримають досвід тисяч операцій при клінічній підтримці кращих лікарів світу!

Програма підключається до роботи з моменту проведення діагностики в режимі 3D. Також можна застосовувати інструмент моделювання Real BODY 3D.

Система підтримує інтеграцію з існуючими програмами і обладнанням. Забезпечує можливість обробки отриманих Dicom знімків, STL та PDF-файлів, обмінюватися інформацією і обговорювати свої проекти з лікарями-стоматологами та зубними техніками на Cloud-платформі.

Цифровий помічник вміє проводити припасування коронок, мостоподібних протезів і воскове моделювання. Розпізнає індивідуальні абатменти, коронки з гвинтовою системою фіксації. Штучний інтелект проводить сегментацію кісток і зубів, планування імплантації від підготовки місця до повного керівництва по установці імплантату через хірургічний шаблон.

RealGuide підходить для всіх систем імплантатів!

Навчання роботі в системі RealGuide проводиться нашими кваліфікованими фахівцями та експертами Perio-Art-Academy.

Можливості, що відкриває “Пакет RealGUIDE CAD +”:

– весь функціонал модулів START, APP, PRO і DESIGN: повна інтегрована система, включаючи планування імплантатів, хірургічні шаблони і моделювання протезів

– вся робота по протезуванню проводиться у єдиному середовищі

– повне віртуальне керування: від даних DICOM до готового протеза

Навігаційна хірургія починається саме зараз! Товар, що легко розмістити на своєму сайті👇

*картка товару з сайту violadent.com

Партнерська програма на сайті violadent.com, XML-файл та інструкція до нього тут.

Реєструйтеся та отримайте можливість стати нашим партнером чи сабдилером на вигідних умовах. Також більш детально обговорити це за телефоном: 0800 33 51 82