Доступ до медичних даних

Наша МІС успішно пройшла перетестування за останніми актуальними змінами модулів: доступ до даних та робота з каталогами груп діагнозів та чутливих груп.

Дана інформація є важливою складовою початку будь-якого лікування для зменшення ризиків під час проведення маніпуляції та забезпечення безпеки лікаря.

Доступ до медичних даних в МІС nHealth:

— Перелік епізодів та діагностичних звітів — лікар може отримати до будь-якого медзапису пацієнта (або до всіх медзаписів), виконавши запит на отримання доступу.
— Дозволений перелік — показує, до яких медданих у лікаря вже є доступ.
— Отримати доступ до ЕМЗ за групами діагнозів — тут можна отримати доступ до діагнозів певної групи. Наприклад, до всіх медзаписів, що стосуються гепатиту.
— Отримати доступ до ЕМЗ, що містять елементи обмежувальних груп — тут отримуються доступи до медзаписів, що стосуються таких захворювань як СНІД, розлади психіки та поведінки.
— Управління правами доступу до ЕМЗ, що містять елементи обмежувальних груп — тут можна забрати права на перегляд.

З облікового запису лікаря заходимо на вкладку пацієнти. Тиснемо на «Пошук пацієнта».

Далі вводимо дані пацієнта для пошуку, достатньо ввести «Ім’я», «Прізвище» та «Дата народження». Тиснемо «Шукати»

Далі нам потрібно натиснути на карточку пацієнта.

Коли ми знаходимось в карточці пацієнта потрібно натиснути на «Доступ до медичних данних» та у випадаючому списку на «Отримати доступ до ЕМЗ, за групами діагнозів».

Ставимо тичку «Пацієнт надав згоду для доступу до медичних даних. Інформація з пам’ятки пацієнта повідомлена пацієнту». Обираємо метод автентифікації, та потрібну нам группу діагнозів. Тиснемо підтвердити.