Продукція Nemotec. 3D планування ротової порожнини.

ІСПАНСЬКА КОМПАНІЯ PIONEER РОЗРОБЛЯЄ КОМП’ЮТЕРНІ РІШЕННЯ У СТОМАТОЛОГІЧНІЙ СФЕРІ

Маючи 25-ти річний досвід, Nemotec нараховує близько 50 працівників із різних спеціальностей, продає продукцію в 71 країнах світу і має мережу із 14-ти дистриб’юторів у стратегічних областях по всьому світі. Компанія презентує нову версію унікальної цифрової платформи для стоматології.

Nemotec – це провідна ІТ компанія в розробці технологій у стоматологічній сфері , яка була створена в 1992, для надання стоматологіям, клінікам, лабораторіям та технологічним компаніям можливість діагностування, планування, друку та обговорення візуального та ефективного плану для пацієнтів в усіх галузях стоматології: ортодонтія, хірургія, імплантація та естетика

Nemotec пропонує унікальні та сучасні рішення, інтенрованні в єдину платформу, відому в усьому світі як NemoStudio. Пакет, який включає модулі, заснований на основі досвіду та досконалості, визнаний провідними спеціалістами в усьому світі.

Продукція Nemotec дозволяє повністю діагностувати, планувати і проектувати в 3D технології усі плани лікування в різних сферах стоматології: Ортодонтія, Імплантація, Реставрація зубів і Хірургії.
Модулі Nemotec дозволяють Онтодонтам проектувати та виготовляти, щоб з абсолютною точністю перенести продукт до ротової порожнини пацієнта.

NemoCeph

Цефалометричний модуль, що дозволяє діагностувати проблему та ефективно планувати лікування

NemoCeph – це інструмент, який пропонує більше можливостей в діагностиці, плані лікування в ортодонтії. Його простота персоналізації і комунікаційні можливості роблять його найбільш широко використовуваною програмою у всьому світі.

NemoCeph (Imaging Library, Cephalometric Tracing and VTO/STO in 2D) 3.500 €

NemoCast

Medicalexpo

3D модуль, який дозволяє, починаючи з цифрового дослідження моделей, виконувати віртуальну настройку ортодонтії
і планувати ортодонтичне лікування непрямих зв’язків і вирівнювачів.

NemoCast – це програмне забезпечення для ортодонтії, яке дозволяє проводити аналіз цифрових моделей, діагностику, цифрове планування, роздруковувати продукти і показувати пацієнту. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робочого простору пропонує сховище клінічних записів, яке чітко відокремлює підготовчу частину від діагностики та планування.

NemoCast (3D Model Analysis and Orthodontics Setup) 3.750 €

NemoSmile Design

Модуль 2D і 3D, який дозволяє, починаючи з фотографічних записів пацієнта, імітувати його ідеальну посмішку і створювати макет, який можна перенести в ротову порожнину пацієнта, щоб показати йому, яким буде його лікування перед його початком.

NemoSmile Design розробляє макет, який дозволяє пацієнтові візуалізувати, яким буде його лікування, перш ніж почати. Програмне забезпечення використовує потік цифрового дизайну посмішки в 3D і виконує симуляцію плану лікування і віртуального воску. Програмне забезпечення створює воскову карту особи з фотографією пацієнта для ідеального біологічного, функціонального і естетичного балансу. Це інтерактивний, візуальний і ефективний інструмент комунікації, який підлаштовує кожну деталь пацієнта до ідеального дизайну посмішки.

NemoSmile Design 2D 1.500 €
NemoSmile Design 3D 3.750 €

NemoScan

Medicalexpo

3D модуль, що дозволяє діагностувати і планувати лікування імплантатів, починаючи з протеза. Розробіть точну конструкцію, яка в кінцевому результаті ідеально підійде в ротовій порожнині пацієнта.

NemoScan – це рішення для діагностики та планування імплантологічних процедур. Імплантолог, використовуючи найсучасніші технології, планує лікування, показуючи пацієнту цей процес з повною безпекою, гарантією і впевненістю всього за кілька простих кроків. Хірург в цифровій формі визначає ідеальне положення імплантату на основі остаточного дизайну протезу. Програмне забезпечення генерує хірургічні напрями, переводячи цю конструкцію в кінцеве положення в роті з абсолютною точністю. Після того, як хірургічне керівництво розроблено, воно може бути виготовлено з використанням будь-якого 3D-принтера.

NemoScan (Implant and Guided Surgery Planning) 3.750 €