Public Health 2020

Пропонуємо ознайомитися з МІС nHealth «Здоров’я нації» програмним забезпеченням для вашої клініки (bit.ly/3dWZJIP), що дає змогу повністю замінити медичний документообіг та покращити функціонування підприємства за допомогою модулів: бізнес-аналітика, робоче місце лікаря та реєстратура.

❗️Цьогорічними новинками у сфері медичних технологій стали:

✅Fedmedmicfip та FedMedMicFiOT- дерматоскопами з поляризованими фільтрами виробництва Mic-Fi (Італія). Що дають можливість збільшення 5x ~ 200x залежно від використовуваного спектра. За допомогою спеціального базового програмного забезпечення та безкоштовних програм можна отримувати фотографії та відео як з ПК, так і зі смартфона чи планшета. І до речі, зберігати одразу в МІС (bit.ly/2MSxJdG)

✅CryoPen – це неінвазивний багаторазовий медичний пристрій, призначений для кріогенного лікування доброякісних уражень шкіри. Підходить для естетичної медицини та багатопрофільної змішаної медичної практики, де кілька лікарів хочуть мати можливість вибору широкого діапазону аплікаторів з різними швидкостями потоку і параметрами живлення(bit.ly/3dcj5IX)

✅Фантоми Erler-Zimmer першокласні навчальні симулятори Німецького виробництва, що ідеально підходять не тільки для вищих медичних навчальних закладів, а й для приватних фахівців(bit.ly/2XU6bLd)

👉Безкоштовний квиток на виставку з промокодом ROYAL за посиланням: https://bit.ly/3bOaGfB