Стоматологія ЛЄВІКА

“Коли маємо – не цінуємо, коли втрачаємо – сумуємо ”. Справжня цінність чогось завжди відчувається особливо гостро, коли воно втрачається. Схожу аналогію можна провести з нашим 6-ти річним досвідом користування програмою “Зубна Фея”. Стоматологічна клініка “ЛЄВІКА” – сімейна клініка у м. Вінниця, що успішно працює уже 17 років, колектив якої нараховує близько 130 осіб. І тому особливо важливо, щоб усе було чітко та працювало злагоджено на кожному етапі та ділянці роботи.

Коли під час блек-аутів наші працівники залишились без доступу до цієї дійсно магічної програми: адміністратори не могли ідентифікувати пацієнтів, не могли створювати картки для первинних, лікарі не мали доступу до карток, не бачили історії лікування пацієнтів, проведеного лікування, виписували рахунки на 5-10 позицій вручну і з голови, бо все було завжди під рукою і в один клік в програмі. То був суцільний хаос… Але коли “Зубна Фея” в дії, то всі учасники процесу задоволені, бо робота робиться в рази швидше і ефективніше!
Дуже зручно, коли кожна категорія працівників має свій рівень доступу, свої модулі, а також можливість спільного доступу до загальних модулів. Разом з тим вони перетинаються, і є можливість перехресно перевірити роботу різних відділів, швидко знайти помилки чи не співпадіння.

Коли пацієнти телефонують в клініку, адміністратори можуть швидко їх ідентифікувати, адже є інтеграція з програмою IP – телефонії, бачити всю історію візитів, заплановане лікування. Лікарю зручно слідкувати за рухом пацієнта в клініці, бачити історію лікування у колег, швидко заповнювати картки і виписувати рахунки використовуючи створені під нього шаблони.
Дуже зручно касирові, бачити рахунки які виписує лікар, виставити знижку, переглянути попередні рахунки. Також працювати зі страховими компаніями можна зручно та ефективно. Модуль розрахунку заробітної плати допомагає швидко розрахувати платню, та переглянути інформації по зведеній відомості.

Технічна підтримка завжди доступна в робочий час, швидко та якісно виконують свою роботу, якщо виникають запитання, доступно пояснюють інформацію з приводу програми.

Програма постійно оновлюється, розробники пропонують нові модулі та фічі, а також забезпечують якісну технічну підтримку. До того ж, особливо цінно і гордо працювати саме з українським ІТ продуктом.